محل تبلیغات شما

رپرتاژ ??

عنوان: راهنماي خريد و فروش بيت کوين در ايران

 

احتمالا تا به حال نام ارز هاي ديجيتال و بيت کوين را شنيده ايد. تقريبا مي توان گفت روزي نيست که خبر مهمي از اين ارز ها منتشر نشود. حتي اين خبر ها گاهي آن قدر مهم و انقلابي هستند که تمام کانال هاي خبري که موضوعاتي ديگر را پوشش مي دهند نيز مجبور مي شوند اخبار اين ارز هاي پر سود را پوشش دهند. اکثر اين خبر ها درباره افزايش قيمت هاي بسيار بالاي اين ارز ها خبر مي دهند. اگر هنوز متوجه نشده ايد که مي خواهيم شما را با چه بازاري آشنا کنيم در ادامه به طور کامل به شما خواهيم گفت شما در اين چند ساله چه سرمايه اي را از دست داده ايد. 

pux9_z10.jpg

 

ارز ديجيتال چه قدر سود دارد؟

شايد هنگامي که از خبر هاي مهم و افزايش قيمت به شما گفتيم با خود فکر کرديد احتمالا افزايش قيمت بيت کوين هم مانند افزايش قيمت دلار است و اين افزايش قيمت حتي در شديدترين حالت هم نمي تواند براي کساني که سرمايه پاييني دارند زياد جلوه دهد. بايد به شما بگوييم که شما به شدت در اشتباه هستيد. اجازه دهيد اين موضوع را به صورت کاملا ثابت شده با آمار و ارقام برايتان توضيح دهيم. 

بيت کوين در سه ماهه اول سال ???? حدود ??? دلار قيمت داشت. اگر شما در آن زمان تنها ??? دلار هزينه مي کرديد، يا بهتر بگوييم، اگر فقط بر روي ??? دلار از دارايي خود سرمايه گذاري مي کرديد و يک بيت کوين مي خريديد، الان حدود ?? هزار دلار پول به دست آورده بوديد بدون آن که هيچ کاري انجام دهيد. منظور ما از هيچ کاري، واقعا هيچ کاري است!

شايد با خود بگوييد بازار ارز هاي ديجيتال هم مانند بسياري از بازار هاي ديگر مخصوص افراد خارج از کشور است و مگر مي شود داخل ايران هم ارز ديجيتال خريد و فروش کرد. بايد بگوييم که اين درست است که ارز هاي ديجيتال کمي دير تر از ساير نقاط دنيا به بازار ايران وارد شدند، اما اکنون اين ارز ها کاملا جاي خود را در ايران باز کرده اند و هر روزه اين ارز ها در مقادير بالا خريد و فروش مي شوند و افراد زيادي از اين راه کسب درآمد هاي ميليوني آن هم به صورت روزانه دارند. 

اين يک واقعيت است که ديگر دست کسي به بيت کوين ??? دلاري نمي رسد، اما هنوز هم اين ارز پتانسيل بسيار بالايي براي سرمايه گذاري دارد و مي توان روي آن سرمايه گذاري بسيار موفق کرد. پس هنوز هم براي به دست آوردن يک سود خوب دير نشده است. براي شروع اين سرمايه گذاري ابتدا بايد بتوانيد بيت کوين بخريد. 

 

 

خريد و فروش بيت کوين در ايران

پيش از اين که خريد فروش بيت کوين در ايران را براي شما توضيح دهيم بايد بگوييم که روش خريد و فروش تمام ارز هاي ديجيتال مانند هم است اما از آن جا که بيت کوين پر طرفدارترين، گران ترين و مي توان گفت بهترين ارز ديجيتال است، ما در اين مطلب فقط از نام بيت کوين استفاده مي کنيم اما اگر ارز ديگري است که به آن علاقه داريد و مي خواهيد در آن سرمايه گذاري کنيد روش انجام آن مانند بيت کوين است و تفاوتي ندارد. 

خريد ارز ديجيتال در ايران هم مانند ساير نقاط دنيا است. صرافي هاي آنلاين زيادي براي انجام اين کار فعاليت مي کنند که مي توانيد به صورت مستقيم ريال پرداخت کرده و بيت کوين يا هر ارز ديجيتال ديگر را تحويل بگيريد. براي تبديل بيت کوين به ريال در ايران و يا بر عکس سايت هاي داخلي وجود دارند که مي توانيد براي آن ها ريال فرستاده و ارز ديجيتال دريافت کنيد و يا اگر بيت کوين در اختيار داريد به اين سايت ها فروخته و در ازاي آن ريال دريافت کنيد. 

شما با استفاده از صرافي هاي ارز ديجيتال مي توانيد سرمايه گذاري خود را شروع کنيد. 

اما اگر ارز خود را خريد ايد و الان قيمت آن زياد شده است احتمالا مي خواهيد آن را بفروشيد و اين سوال برايتان پيش آمده است که نحوه فروش بيت کوين در ايران چگونه است؟ روش فروش بيت کوين در ايران نيز مانند خريد آن است و تفاوتي ندارد. 

حال که نحوه خريد بيت کوين در ايران و همچنين فروش آن را مي دانيد مي توانيد به راحتي سرمايه گذاري خود را انجام دهيد و به کسب درآمد دلاري بپردازيد. 

 

 


کینه توزی

سايت CBA از افت دلار استراليا به دليل بيکاري مي گويد

اهميت نظافت راه پله در نظافت شرکت چيست؟

طراحي ربات معاملات حرفه اي

مي ,بيت ,ارز ,کوين ,  ,ديجيتال ,بيت کوين ,در ايران ,کوين در ,ارز ديجيتال ,سرمايه گذاري

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خرید کاغذ دیواری ارزان قیمت فناوری اطلاعات و ارتباطات چشم انتظارم قناری طراحی رابط کاربری راهنمای خرید خوراکی های مورد نیاز در منزل دکتر علی حجت webdesign پايه هفتم حسابى اینجا همه چی هست